Złomowanie pojazdów WarszawaUsługą, która stanowi jeden z najważniejszych elementów naszej działalności, jest złomowanie samochodów. W ramach świadczonej przez nas usługi zapewniamy odbiór Państwa pojazdu naszą własną lawetą, a na koniec wystawiamy zaświadczenie o demontażu. Nie jest nam straszne złomowanie pojazdów ze skomplikowaną i zawiłą przeszłością. Gwarantujemy odbiór pojazdów bez względu na stan, rocznik lub markę. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Zardzewiały, brzydki i nikomu niepotrzebny stary samochód to już nie problem! Wcale nie musi niepotrzebnie zajmować miejsca na Państwa posesji. Jesteśmy gotowi pomóc w pozbyciu się tego niewygodnego problemu. Przyjeżdżamy bezpośrednio tam, gdzie stoi auto, którego chcą się Państwo pozbyć. Możemy odebrać je bezpośrednio z podwórka, parkingu czy jakiegokolwiek innego miejsca aktualnego postoju samochodu. Samochód od razu ląduje na lawecie, bez względu na stan techniczny i jest przez nas wywożony na złom. Warto przy tym wiedzieć, że usługa wywozu, którą świadczymy, jest całkowicie bezpłatna, dzięki czemu nie są Państwo zobligowani do ponoszenia żadnych wydatków z tytułu wykonywanych przez nas czynności. O ukrytych kosztach również nie ma mowy. Jeżeli zwracają się do nas Klienci z Warszawy i okolic, przyjeżdżamy szybko i bez najmniejszego problemu pomagamy pozbyć się zbędnego grata, który o własnych siłach nie jest już w stanie opuścić miejsca, w którym aktualnie się znajduje.

Po wszystkim wystawiamy zaświadczenie o demontażu. Warto pamiętać, że jest ono niezbędne podczas wyrejestrowywania pojazdu w Wydziale Komunikacji, a jego brak może wiązać się z niedogodnościami natury formalnej. Jego brak może okazać się również poważną przeszkodą w przypadku wypowiedzenia umowy ubezpieczenia OC.

Działamy szybko, sprawnie i bez zbędnych opóźnień. To, że usługa jest całkowicie bezpłatna, nie oznacza, że nie szanujemy czasu naszych Klientów! Przyjeżdżamy zawsze zgodnie z ustaleniami i bez zwłoki wykonujemy powierzone nam zadania. Nie zadajemy zbędnych pytań. Ewentualna ?trudna przeszłość? pojazdu nie stanowi dla nas problemu. Ważne jest jednak, aby osoby, które wyrażają życzenie skorzystania z naszych usług podczas rozmowy z nami posiadały przy sobie dokumenty takie, jak dowód tożsamości, dowód rejestracyjny, a także karta pojazdu (jeśli oczywiście wcześniej została wydana).

Działamy całkowicie legalnie, zachowując troskę o dopełnienie wszelkiego rodzaju niezbędnych procedur. Zależy nam przy tym na wygodzie Klienta i oszczędzeniu mu niepotrzebnych stresów. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jesteśmy otwarci na rozmowę. Chętnie przyjedziemy do tej części Warszawy lub jej okolic, w której znajduje się Państwa pojazd i po prostu zdejmiemy problem z Państwa głowy. Serdecznie zachęcamy osoby z Warszawy i okolic do kontaktu z nami.