Skup akumulatorówW szeroki zakres świadczonych przez nas usług wchodzi również skup akumulatorów. Skupujemy absolutnie wszystkie rodzaje starych i zużytych akumulatorów ? nawet takie, które kompletnie nie nadają się już do użytku. Co ważne, dojeżdżamy do naszego Klienta. Nie trzeba osobiście fatygować się do naszej siedziby, co z pewnością stanowi duże udogodnienie. Na miejscu dokonujemy ważenia i płacimy od ręki ? gotówką. Swoją pracę wykonujemy szybko, sprawnie i bez zbędnych przestojów.

Działamy na terenie Warszawy. Szczycimy się tym, że jesteśmy w stanie zaoferować najkorzystniejsze ceny usług tego rodzaju spośród wszystkich firm działających na warszawskim rynku. Najlepsze ceny w całej Warszawie to nasz znak rozpoznawczy.

Minimalna waga akumulatorów, które decydujemy się zabierać od klienta to 100kg. Ładunku o niższej ilości logistycznej niestety nie zabieramy ? warto o tym pamiętać decydując się na skorzystanie z naszych usług.

Jesteśmy dobrze prosperującą i rzetelną firmą, która każdego Klienta traktuje z należytą powagą i szacunkiem. Zależy nam na zadowoleniu osób, które decydują się na skorzystanie z naszych usług, dlatego każde zlecenie traktujemy poważnie ? w żadnym wypadku nie dzielimy naszych zadań na ?ważne? i ?ważniejsze?. Skupujemy absolutnie wszystkie rodzaje starych i zużytych akumulatorów, które Klientowi z całą pewnością już do niczego się nie przydadzą.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami oraz do skorzystania z naszych usług. Możliwy jest kontakt telefoniczny, a także za pośrednictwem poczty elektronicznej. Odpowiadamy na każdy telefon oraz e-mail i za pośrednictwem tych mediów udzielamy wszelkich niezbędnych informacji, a także umawiamy się z Klientem na konkretny termin spotkania. Wysoko cenimy sobie punktualność, ponieważ mamy świadomość tego, jak ważnym dobrem jest czas ? zarówno Klienta, jak i nasz. Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami, a następnie do skorzystania z naszych usług w zakresie związanym ze skupem starych i zużytych akumulatorów.