Wywóz gruzu WarszawaNasza firma realizuje profesjonalne usługi w zakresie wywozu gruzu. Działamy głównie na terenie Warszawy i okolic. Dojeżdżamy do miejscowości takich, jak m.in. Raszyn, Janki, Pruszków, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna i inne gminy sąsiadujące z Warszawą. Posiadamy odpowiedni sprzęt, który pozwala nam wykonywać prace związane z wywozem gruzu sprawnie, szybko i bez zbędnych komplikacji. Chętnie pomożemy Państwu w pozbyciu się zalegających w mieszkaniu czy na posesji odpadów powstałych podczas remontu czy wyburzania budynków. Cennik naszych usług jest wyjątkowo korzystny dla Klienta. Dokładny koszt wywózki zależy od lokalizacji miejsca oraz ilości gruzu, który musimy zabrać. Aby poznać dokładną wycenę usługi wystarczy skontaktować się z nami i przekazać informacje na temat lokalizacji z której miałby być wywieziony gruz oraz orientacyjnej ilości gruzu do wywiezienia.

 

Wywóz gruzu w workach

Mniejsze ilości gruzu powstałego na przykład na skutek remontu wywozimy w workach o pojemności 50kg wprost z domu czy też z innego miejsca, w którym się on znajduje. Gwarantujemy odbiór z wyniesieniem, także w blokach bez windy. Wjazd w wąskie bramy i do garaży podziemnych również nie stanowi dla nas większego problemu. Gruz wywozimy nawet w sytuacji, gdy Klient zgromadzi zaledwie 1 worek. Gwarantujemy wysoką jakość usług w wyjątkowo konkurencyjnej cenie. Swoją pracę wykonujemy sprawnie, ponieważ ważny jest dla nas Państwa czas i komfort.

Wywóz gruzu wywrotką

Wywóz gruzu wywrotkąWiększe ilości nagromadzonego gruzu wywozimy używając wywrotki o pojemności 11 metrów sześciennych ze specjalistyczną łyżką załadunkową na dźwigu HDS. Przeszkody w postaci ogrodzenia itp. nie stanowią dla naszego sprzętu większego problemu, ponieważ jest przystosowany do dźwigania ciężkiego załadunku i wykonywania nawet ekstremalnych zadań. Zabieramy m.in.: cegły, beton z wyburzeń, tynki, posadzki (bez skuwania), duże kawałki płyt betonowych po rozbiórkach, a także starą kostkę brukową. Gruz nie powinien być jednak wymieszany z odpadami innego rodzaju, tj. folią, drewnem czy papierem.

Skorzystanie z naszych usług stanowi dla Państwa bardzo wygodną opcję. My za niewielką opłatą zajmujemy się problemem, a Państwo nie będą musieli dźwigać ciężkich śmieci, ani narażać swojego cennego zdrowia na poważny uszczerbek, którego można nabawić się nosząc wyjątkowo ciężkie worki z gruzem na własnych plecach. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, który ułatwia i usprawnia nasze działania, dzięki czemu bardzo szybko zapomną Państwo o tym, że kiedyś borykali się Państwo z problemem zalegającego gruzu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, serdecznie zachęcamy do kontaktu. Można skontaktować się z nami zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem poczty elektronicznej. Żadnego zapytania nie bagatelizujemy i chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania. Jesteśmy słowni i zależy nam na terminowym wywiązywaniu się z przyjętych zobowiązań. Jeżeli umówisz się z nami na konkretny dzień i godzinę, na pewno przyjedziemy zgodnie z ustaleniami.