Wywóz AGDZajmujemy się wywozem artykułów gospodarstwa domowego. Swoje usługi wykonujemy na terenie Warszawy i okolic. Nie pomijamy przy tym również sprzętu RTV. Zabieramy w zasadzie wszystko, co kryje się pod pojęciami: sprzęt AGD oraz sprzęt RTV. Wywozimy urządzenia takie, jak chociażby: pralki, lodówki, zamrażarki, zmywarki, kuchenki gazowe i elektryczne, komputery, stare, ogromne monitory, drukarki, telewizory, odkurzacze i wiele innych sprzętów, które kiedyś wiernie służyły swoim właścicielom, a teraz nie nadają się już do dalszej eksploatacji, ponieważ uległy awarii albo po prostu zużyciu, co w przypadku tego rodzaju urządzeń jest nieuchronne. W takich sytuacjach niejednokrotnie nie bardzo wiadomo, co z nimi zrobić. Niekoniecznie nadają się one bowiem do wrzucenia na konwencjonalny śmietnik i zmieszania z wszelkiego rodzaju odpadami komunalnymi.

Sprzęty zawsze odbieramy bezpośrednio z Państwa mieszkania lub domu. Nie muszą ich Państwo nigdzie wozić ani ich dźwigać. Wystarczy tylko podać nam adres, a my załatwimy resztę, zdejmując dość ciężki problem z Państwa głowy. Co ważne, obsługujemy także bloki, które nie posiadają windy. Schody nie są dla nas żadną przeszkodą.

Pralki wywozimy całkowicie bezpłatnie. Za wywóz pozostałych urządzeń AGD i RTV pobieramy niewielką opłatę, która ustalana jest z każdym klientem indywidualnie. Powierzone nam zadania wykonujemy fachowo, sprawnie i szybko. Zawsze realizujemy w pełni poczynione wcześniej z Klientem ustalenia. Jesteśmy słowni, rzetelni i sumienni.

Jeżeli chcą się Państwo pozbyć starego i zużytego sprzętu, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy dostępni pod podanym na stronie numerem telefonu. Bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Można skontaktować się z nami również za pośrednictwem poczty elektronicznej. Odpisujemy na każdą wiadomość. Żadnego zapytania nie bagatelizujemy, ponieważ wszystkich naszych Klientów traktujemy poważnie i z szacunkiem. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług świadczonych w zakresie wywozu zalegającego i zbierającego kurz sprzętu AGD i RTV.